פרויקט

ועידת התביעות

Claims Conference

פרופיל ארגון

ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.

מגזר במשק

מוסדות ועמותות

שנת השקת פרוייקט

פרויקטים מרובים בשנים 2008- היום

פרופיל תוכנה

  • אפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מאובטחות מרובות. בחלקן המערכות מנהלות מיליוני רשומות ומעודכנות מסביב לשעון באמצעות אלפי משתמשים מסביב לעולם.

תפוצת התוכנה

תפוצה עולמית

מספר משתמשים

מעל 1000

שפת פיתוח

C# / MS SQL 

 פיתוח מערכת אינטרנטית לארגון ועידת התביעות

"כמנכ"ל ועידת התביעות בישראל, החלטתי לשכור את בית התוכנה Prog4biz לבניית מערכת אינטרנטית מורכבת לניהול מענקים. הבחירה ב- Prog4biz היתה לאחר תהליך מכרזי ארוך ומאומץ.

היה זה המפגש שלי עם אמיר, מנכ"ל Prog4biz, שעשה את ההבדל. אמיר הגיע לפגישה עם ניתוח ראשוני, העלה נושאים שלא חשבנו עליהם, ונתן תצוגה מפורטת ומציאותית של תהליך הפיתוח.

Prog4biz השלימה את הניתוח, פיתחה את המוצר, ביצעה הליך, QA קפדני, התקינה והטמיעה את המערכת בזמן. זה אפשר לנו להשיק את המערכת בצורה חלקה למאות משתמשים.

בהמשך, Prog4biz עזרה לנו לפתור את הבעיות עם בסיס הנתונים הקיים שלנו, שנוצר על ידי החברה שעבדנו איתה קודם, ואשר ניסתה ונכשלה להשיג את המטרה. אין צורך לומר ש-Prog4biz סיפקה את המערכת תוך עמידה בלוח בזמנים ובתקציב". 
 

 
 

חן יוריסטה

מנכ"ל ועידת התביעות ישראל

הבעיה

אפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מאובטחות מרובות. בחלקן המערכות מנהלות מיליוני רשומות ומעודכנות מסביב לשעון באמצעות אלפי משתמשים מסביב לעולם. 

הפתרון

פיתוח בסביבת דרישות משתנה ללא הרף בשיטה מבוססת אג'ייל ועם גרסאות שעולות לאוויר מידיי מספר שבועות (Continues Deployment)

היתרונות

הפעילות מול הלקוח כוללת אפיון צרכים ראשוני, תהליכי אפיון מורכבים, פיתוח בספרינטים, בדיקות, הטמעה, אירוח, תמיכה שוטפת, המשך פיתוח ועדכוני גרסאות שוטפות. המערכות כוללות התממשקות למערכות פנימיות אחרות אצל הלקוח ולמערכות חיצוניות. המערכות עומדות בדרישות ובתקנות ממשלתיות בארץ ובעולם.

מחפש תוכנה שתנהל ותייעל את העסק שלך?

אנחנו נקשיב, נאפיין ונפתח עבורך תוכנה בהתאמה אישית התפורה לצרכים ותקציב שלך.

צור קשר עוד היום בטלפון 077-7944044 וספר לנו על הפרוייקט שלך!